TR EN

“Sadece 25 dakikada, ameliyatsız, bölgesel fazlalıklarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.”

Diyet yapmamıza rağmen incelmeyen, basen, göbek, bel bölgesi yağlarını, zayıflama yöntemlerinden lazer lipoliz cihazı Sculpsure ile azaltmak mümkündür. Zayıflamamıza rağmen basen ve göbek çevresi yağları bir çok diyet listesine ve hatta spora dirençlidir. Bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme yöntemleri arasında soğuk lipoliz, lazer lipoliz, ultrason ses dalgaları ile lipoliz iğneli lipoliz gibi bir çok uygulama vardır. Bu bölgesel incelme yöntemleri arasında uygulanan bölgeye zarar vermeden her hangi bir vakum uygulanmadan ve hatta uygulanan bölgedeki cildi sıkılaştıran lazer lipoliz cihazı sculpsure güvenle uygulanmaktadır.

  • Diyet ve egzersiz ile fazlalıklarından kurtulamayan ve Yağ alma ameliyatı yaptırmayı tercih etmeyen kadınlar/erkekler için ideal bir bölgesel zayıflama yöntemidir.
  • Aşırı yağ depolaması olan, özellikle karın, basen, bacak içi ve bel bölgelerindeki yağları kırmakta kullanılır. Uygulamadan sonra, parçalanmış yağ hücreleri vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan atılır.
  • Bir seans 25 dakika sürer. Yağ oranının fazla olduğu durumlarda, 1-1.5 ay arayla 2. veya 3. seanslar gerekebilir.
  • İlk sonuçlar uygulamadan 6 hafta sonra, tam sonuç ise 12 hafta sonra görülür.

Sculpsure nedir?

Sculpsure, 1060 nm dalga boyunda çalışan ve yağ dokular tarafından yoğun emilimi olan bir lazerdir. Dünyanın ilk ve tek tüm vücut ve cilt tiplerine uygulanabilen ameliyatsız lazer lipoliz FDA onayına sahip vücut şekillendirme ve bölgesel incelme cihazıdır. Bir heykeltıraş gibi vücudu şekillendiren Sculpsure, diyet ve egzersiz ile inatçı yağlarından kurtulamayan ve yağ alma ameliyatı yaptırmayı tercih etmeyen kadın ve erkek hastalarda uygulanabilir. Hızlı zayıflama ve bölgesel zayıflamada en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Ağırlıklı olarak karın, göbek eritme, basen eritme, bacak içi ve bel bölgelerindeki yağları kırmakta kullanılır.

Sculpsure kimlere uygulanır?

Zayıflamak için pek çok yol denemiş, fakat denediği zayıflama yöntemleri ile hala bölgesel fazlalıkları bulunan kişilerde etkili olarak kullanılan bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Sculpsure nasıl uygulanır?

Farklı yöntemler denenerek kurtulmanın mümkün olmadığı bölgesel yağları yok etmek için uygulanır. Ameliyatsız olarak vücuda dışarıdan bağlanan her biri 24 cm2 alanı tedavi eden 4 adet aplikatör ile aynı anda vücutta 96 cm2 alanı tedavi etmek mümkündür. Bu uygulama cilt altı yağ dokuyu incelterek bölgesel zayıflama sağlar. Sculpsure, tescilli enerji modülasyonu ve kontrollü enerji dağılımı ile adipoz dokuların yapısının bozulması için gerekli olan 42 C – 48 C optimum ısıyı sağlar. Sculpsure, çevre dokuya zarar vermeden inatçı yağ oranında %25 azalma sağlayarak %90 hasta memnuniyeti elde eder.

Sculpsure işlemi ne kadar sürer?

Bir seansı 25 dakika süren Sculpsure, kolay, ağrısız, güvenli, konforlu ve %90 memnuniyet oranı olan bir uygulamadır. Uygulamadan sonra parçalanmış yağ hücreleri, vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan elimine edilir.

Sculpsure tekrarlanmalı mı / ne sıklıkta?

Bir bölge için genellikle tek bir seans ameliyatsız lipoliz uygulaması yeterlidir. İnatçı yağ oranının fazla olduğu durumlarda 1-1,5 ay sonra 2. veya 3.seanslar gerekebilir.

Sculpsure’un etkileri ne zaman başlar?

İlk sonuçlar uygulamadan 6 hafta sonra görülür, tam sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkar. En önemlisi, sonuçlar kalıcıdır ve özel bir diyet programı sürdürülmesi gerekmez.

Sculpsure hangi bölgelere uygulanır?

Sculpsure, zayıflama ve spor aktiviteleri ile gitmeyen göbek yağları ve bel yağları, basen bölgesi ve kalça eritmek için kullanılan hızlı, güvenilir ve etkili bir bölgesel zayıflama yöntemidir.


Sıkça Sorulan Sorular

Sculpsure’un Yağ alma göre avantajları nelerdir?

Sculpsure ile vücuttaki inatçı yağlardan, cerrahi işlemlere gerek kalmadan son derece kısa ve pratik bir yöntemle sadece 25 dakikda kurtulmak mümkündür. Yağ alma ameliyatına kıyasla çok daha ekonomik olması, hastanın günlük yaşamına hemen dönebilmesi, acısız, konforlu ve son derece güvenli bir uygulama olması tercih sebebidir. Ameliyatla lazer lipoliz sonrası oluşan morluk vb. problemler oluşmaz. Yine ameliyatla lazer lipoliz sonrası minimum 3 hafta giyilmesi gereken korseye gerek yoktur. Sculpsure, %90 hasta memnuniyet oranı ile vücut şekillendirmede en çok tercih edilen zayıflama yolları arasında başta yer alır.

Sculpsure ağrılı bir uygulama mıdır?

Uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir acı veya ağrı hissedilmediğinden dolayı lokal veya genel anestezi uygulanmaz. Hasta işlemin hemen ardından günlük hayatına rahatlıkla devam edebilir.

Sculpsure’un riskleri ve yan etkileri nelerdir?

Sculpsure uygulama esnasında ya da sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir.

Sculpsure tedavisinin ücreti nedir?

Tedavi fiyatları Sculpsure’un uygulanacağı bölge sayısına göre değişiklik gösterir. Yağ alma ameliyatına göre çok daha uygun fiyatlı bir yöntemdir. Sculpsure hakkında bilgi ve randevu almak için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Sculpsure hangi yaştan önce yapılmaz?

Ergenlik dönemindeki yağlanmalarda, cihazlar ile yağ dokusunun azaltılması önerilmez. Çünkü yağ dokusunda, kişilerin ileri yaşlarında kullanacağı büyüme hormonları depo edilir. Bu sebeple çocuk yaş grubunda bu uygulamanının yapılması uygun değildir.

Sculpsure yapıldıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sculpsure uygulaması yapıldıktan sonraki ilk günlerde masaj yaptırılması önerilmez. Oluşabilecek olası ödeme karşı, günlük su tüketiminin en az bir litre arttırılması tavsiye edilir. Daha iyi sonuçlar alınabilmesi için ise fazla karbonhidratlı veya tuzlu besinlerin azaltılması tavsiye edilir. Bir diyet programı ile desteklenmesi etkilerin görülmesini hızlandırır.