TR EN

Hakkımızda

Cellest, 2006 yılında İstanbul’da Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Tunç Tiryaki tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden günümüze kadar hasta memnuniyeti ve medikal etkinliği ön planda tutan Cellest, yıllar içerisinde Türkiye ve yurt dışından Türkiye’ye gelen elit, sofistike, en sağlıklı ve en doğalı arayan hastaların birinci tercihi olmuştur.

Kuruluşundan günümüze kadar 5.000’in üzerinde estetik ameliyat ve 15.000’in üzerinde işlem gerçekleştirmiş olan Cellest ailesi; hasta devamlılığı ve hasta bağlılığı açısından dünya standartlarının üzerinde rakamlar ile hastalarına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sektöründe gerek teknik, gerekse teknoloji ve alet parkuru açısından her zaman öncü olan Cellest, kurumsal yapısı ve yılların verdiği tecrübeler ile geliştirmiş olduğu yönetim ve işletim modeli ile dünya standartlarında bir klinik olmuştur.

Hastalarına 450 m2 kapalı alanda hizmet veren Cellest; iki Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah, bir Dermatolog, iki uzman hemşire, iki uzman estetisyen ve üç kişilik asistan ekibinden oluşmaktadır.