TR EN

Basic Program

IV Infusion Tedavi (OVO Terapi):

Günümüzde  ihtiyacımız olan vitamin, mineral ve antioksidanları doğal yollarla aksayabiliyoruz . Bu yüzden Stres, yorgunluk, bağışıklık sisteminin zayıflaması, unutkanlık, iyileşmeyen yaralar, cilt sorunları, saç dökülmesi gibi pek çok sağlık sorunu ile karşılaşabiliyoruz. IV Therapy’de vücudumuzdaki organların ve sistemlerin sağlıklı bir şekilde işleyişini devam ettirmek amaçlanır. Doğal yollarla alamadığımız vitamin, mineral ve antioksidanların karışımı  ile hazırlanan kombinasyonlar 5 farklı alternatif tedavi içinden ihtiyacınız olan belirlenir ve uygulanır.

Yüzyıllardır sağlıklı ve uzun yaşamın sırrı araştırılıyor. Günümüzde endüstriyel tarım ile üretilen gıdalar, yaşam kalitesini arttırmada ne yazık ki yetersiz kalıyor. Dolayısı ile fiziksel sorunların yanısıra stres ve kronik yorgunluk gibi pek çok olumsuzluk baş gösteriyor. Bilim insanları bu konuda ortak bir fikirde birleşiyor;  fiziksel ve mental sağlığımız için takviye ve destekler son derece önemli.  

Bu amaçla yola çıkan IV Therapy, farklı sorunların çözümünde size alternatif tedavi destek prosedürleri sunuyor. 

Immune Boost ‘’Be Vigorous’’

Mental Miracle ‘’Be Sharper’’

Hair loss stop ‘’Be Confident’’

Speed Detoks ‘’Be Pure’’

Royal Shot ‘’ Be Eternal’’

Ozon Tedavi:

Ozon, yaşamımızı sürdürmek için hayatımızın her anında bize gerekli olan oksijen molekülünün üç atomlu halidir. Tıbbi oksijen olarak da bilinen bu molekülün sağlık üstündeki olumlu etkileri 1870’lerden beri tıpta ve natürapatik tıpta kullanılmaktadır.

Oksijenli solunum yapan tüm canlılar için oksijen, hayati bir önem taşır. Oksijen, tıpta tedavi amacıyla iki farklı yöntemle kullanılabilir. Bunlardan ilki olan ‌normobarik oksijen, özellikle hastane kliniklerinde solunum güçlüğünün yaşandığı akut durumlar veya ‌KOAH (Kronik ‌Obstrüktif Akciğer Hastalığı) hastası bireylerde kullanılan oksijen tedavisidir. İkincisi, yani ‌hiperbarik oksijen ise atmosferden çok daha yüksek bir basınç altında ve yüzde yüz oranında oksijen içeren ortamlarda uygulanan tedavi yöntemidir. Normalde havada yaklaşık olarak %21 oranında oksijen bulunur. Ozon terapisi esnasında yüksek basınç altında yüzde yüze kadar çıkarılan oksijen oranı sayesinde plazma içerisinde çözünen oksijen miktarı arttığından çevre dokulara ulaşan oksijen de artar. Bu sayede damar hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisi mümkün hale gelir.

Olumlu Etkileri: Zayıflama, Dolaşım Sistemi, Bağışıklık Sistemi, Depresyon, Anti-aging, detoks, çeşitli hastalıklar (Diabetes mellitus (şeker hastalığı), romatoid artrit, fibromiyalji, dolaşım bozuklukları, alerjik hastalıklar, kanser tedavisinde tamamlayıcı tedavi olarak vb.)

Özel Bütünleyici İlaç Tedavileri:

Kişiye özel hazırlanan tedavi programlarıdır. Genetik test sonuçlarının ve doktor görüşlerinin ardından bağışıklık sistemini kuvvetlendirici, ileriye dönük oluşabilecek rahatsızlıklara karşı önleyici ve tedavi edici bir programdır. Vitamin kürleri, glütotyon terapisi gibi tedaviler ile yaşam uzatma programının bütünleyici tedavisidir.

Bütünsel Denge Programı:

Metabolik denge programı sağlığınızı optimize eden, hormonlara denge getiren ve uzun süreli kilo yönetimini sağlayan bir programdır.Yaşam biçiminizi değiştirecek yenilikçi, tamamen doğal bir beslenme programıdır. Kişiselleştirilmiş tamamen doğal beslenme planınız ile kişisel vücut kimyanız doğru gıda kimyası ile dengelenir.