TR EN

Basic Program

Ameliyatsız Estetik Tedaviler:

Ameliyatsız estetik seçenekleri yaşlılığın etkilerini geciktirmek ve hastalar daha genç, sağlıklı ve kusursuz görünümler yaratmak için ideal bir seçenektir. Ameliyatsız estetik tedavi seçenekleri,

  • Dolgu Uygulamaları
  • Fibrogel
  • PRP uygulamaları
  • Botox uygulamaları

Tıbbi Cilt Bakımı

Cildin canlılığını geri kazandırmak, cildi yağ, siyah nokta, makyaj kalıntıları gibi solgun görünmesini sağlayan faktörlerden arındırmak, nem kapasitesini arttırmak ve üst tabakanın daha sağlıklı görünmesini sağlayan adımlardan oluşur.

Cildin derinlemesine temizliğini, beslenmesini ve yenilenmesini sağlar. Cildin kan dolaşımı hızlandığından kolajen tetiklenir ve cilt sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanır.

Cilt esneklik kazanarak dengeli bir parlaklık görünümü verir.

Düzenli olarak yapılırsa, cildi kir, siyah lekeler ve sebumdan uzun süre temizler. Cildin yağ ve nem dengesini düzenler, ciltte meydana gelen bozuklukları düzeltir.

Özel Bütünleyici İlaç Tedavileri ve Kişiye Özel Bakım Kozmetik Ürünleri:

Kişiye özel hazırlanan tedavi programlarıdır. Genetik test sonuçlarının ve doktor görüşlerinin ardından bağışıklık sistemini kuvvetlendirici, ileriye dönük oluşabilecek rahatsızlıklara karşı önleyici ve tedavi edici bir programdır. Vitamin kürleri ile içten dışa daha sağlıklı ve güzel bir görünüm elde edilmesi amaçlanmaktadır.

Bunun yanı sıra kişiye özel bakım kozmetik ürünlerinin sağlanması bu programın bir parçasıdır.